Залишилося

Готуй до зими своє авто разом з 33м2!

Прокачай своє авто на повну!🚗

 

Дивись акційні пропозиції в газеті, додатку та на сайті, обирай своє та готуйся до зими - вона вже незабаром!

Що саме за товари?🤷‍♂️🤷‍♀️

Усі, які відносяться до «АВТОГРУПИ»: омивачі, антифрізи, акумулятори, пускові дроти, автошини, щітки-скребки, розморожувачі, зарядні пристрої тощо.

У період акції в наших магазинах, ти зможеш придбати товари власного імпорту для своєї автівки, щоб бути спритнішим на дорозі цієї зими😎

Акція діє з 01.11.2023 до 31.12.2023 в усій мережі будівельно-господарських супермаркетів «33м2»: «33м2», «Стройка», «Меркурій», «Techno House».

На акційні товари та товари зі знижкою бонуси не нараховуються. Акція не поширюється на інтернет-замовлення на сайті 33m2.com.ua. Деталі на сайті 33m2.com.ua та за номером безкоштовної гарячої лінії 0 800 332 101.

 

P.S.: Завантажуй наш додаток та підписуйся на наші соціальні мережі, щоб завжди бути «в темі»😉

 

 

                        

«Покупка частинами» від Monobank на 6 платежів

Как оформить "Покупку частями" от monobank:
1. Выберите товар и перейдите к оформлению покупки
2. Выберите способ оплаты «Кредит или рассрочка», затем «Покупка частями от monobank»
3. Подтвердите покупку в приложении monobank

Первый платеж будет списан в момент покупки с банковской карты, а следующий — через месяц. Первый платёж + 5 последующих = 6 платежей.

UA «Покупка частинами» від PrivatBank на 12 платежів

Первый платеж будет списан в момент покупки с банковской карты, а следующий — через месяц. Первый платёж + 5 последующих = 6 платежей.

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.