Залишилося

Запроси друга - отримай 300 грн!

 

Завантажуйте мобільний додаток разом із другом – отримайте по 300 грн* обоє!

 

Як це працює

 

Якщо в тебе вже є мобільний додаток 33м2 – відправ запрошення другу, використовуючи спеціальну кнопку в особистому профілі додатку. Ви обоє отримаєте по 300 бонусних гривень!

 

Для цього:

  1. Відкрийте мобільний додаток 33m2.
  2. Виберіть вкладку "Особистий профіль" у нижньому правому куті.
  3. Натисніть кнопку "Запросити друга".
  4. Виберіть один з месенджерів, яким код буде надіслано вашому другові.
  5. Коли ваш друг буде реєструватися у мобільному додатку 33m2, цей код потрібно ввести у поле "Промокод".

 

zaprosy-druga

 

Якщо ані в тебе, ані в твого друга ще немає додатка – ЗАВАНТАЖ його перший і запроси друга!

 

 

Як завантажити мобільний додаток

 

Посилання на мобільний додаток тут:

ANDROID

IOS

 

ЗАУВАЖ! Дана акція працюватиме тільки на оновленій версії додатку 33м2. Якщо у тебе стара версія, ти можеш оновити її за посиланнями вище.

 

 

 

Умови нарахування бонусів

 

Тому, кому прийшло запрошення від друга, він встановив і зареєструвався у мобільному додатку 33м2, наступного дня після реєстрації буде нараховано 300 бонусів на картку.

Тому, хто запросив друга, бонуси нараховуються наступного дня після того, як запрошений ним Друг здійснить покупку у мережі 33м2 із застосуванням своєї бонусної картки.

Чим більше друзів ти запросиш – тим більше бонусів отримаєш! Кількість людей, яких ти можеш запросити – необмежена!

Витратити акційні бонуси ти зможеш до кінця поточного року.

 

 

 

*Мається на увазі нарахування бонусних гривень на бонусну картку покупця мережі 33м2. Бонуси нараховуються тільки на картки, які зареєстровані в мобільному додатку 33m2. За кожного запрошеного Друга, який зареєструвався у мобільному додатку 33м2 і здійснив покупку із застосуванням бонусної картки, на картку того, хто запросив, буде нараховано 300 бонусних гривень. Бонуси нараховуються наступного дня після здійснення покупки запрошеним. Тому, кому прийшло запрошення встановити додаток від Друга, 300 бонусних гривень буде нараховано наступного дня після реєстрації у додатку 33м2. Списати бонуси можна в розмірі 10% від суми чека. Бонуси неможливо переводити в готівку. При поверненні товару, бонуси на картку не повертааються. Строк дії акційних бонусів – до 31.12.2022. Деталі акції на сайті 33m2.com.ua або за телефоном 0-800-332-101.

«Покупка частинами» від Monobank на 6 платежів

Как оформить "Покупку частями" от monobank:
1. Выберите товар и перейдите к оформлению покупки
2. Выберите способ оплаты «Кредит или рассрочка», затем «Покупка частями от monobank»
3. Подтвердите покупку в приложении monobank

Первый платеж будет списан в момент покупки с банковской карты, а следующий — через месяц. Первый платёж + 5 последующих = 6 платежей.

UA «Покупка частинами» від PrivatBank на 12 платежів

Первый платеж будет списан в момент покупки с банковской карты, а следующий — через месяц. Первый платёж + 5 последующих = 6 платежей.

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.