Харчова упаковка

Харчова упаковка дозволяє надійно зберігати продукти харчування, захищаючи їх від негативного зовнішнього впливу. Певні її різновиди навіть використовуються при приготуванні страв. Тож не дивно, що ця продукція користується величезним попитом. Вона в широкому асортименті представлена в каталозі супермаркету 33 квадратних метра.

Різновиди харчової упаковки

У нашому інтернет-магазині здійснюється продаж харчової упаковки декількох різновидів:

  • Харчова плівка. Завдяки її використанню продукти набагато довше залишаються свіжими. Крім того, для запобігання проникненню на них сторонніх запахів, пилу в вологи. Матеріал при цьому прозорий можна чітко побачити, що саме в ньому упаковано. Завдяки ж еластичності плівки, вона з легкістю розтягується під необхідні параметри. Крім того, вона дуже міцна і не рветься в процесі експлуатації.
  • Фольга. Найчастіше використовується при приготуванні страв. Відрізняється стійкістю до дії високих температур. Може застосовуватися також для упаковки страв, щоб запобігти їх швидкому охолодженні.
  • Пергамент. До нього не прилипає їжа, запобігає пригоранні. Крім того, пергамент не пропускає вологу і жир. За рахунок цього миття посуду, на якій запікалися продукти, не викличе навіть найменших труднощів.
  • Рукава для запікання. Дозволяють приготувати неймовірно смачні страви і максимально прості у використанні.
  • Пакети для заморозки. При їх використанні вдається компактно розмістити продукти в морозильній камері і запобігти вбирання сторонніх запахів.
  • Пакети для бутербродів.

Всі ці види харчової упаковки в широкому асортименті представлені в нашому інтернет-магазині.

Скільки коштує харчова упаковка

У нашому супермаркеті ви можете купити харчову упаковку за доступною ціною. Ми не працюємо з посередниками і поставляємо господарські товари від виробника. Тому готові запропонувати їх за невисокою вартістю.

Крім того, у нас часто проводяться акції. За рахунок цього є можливість придбання харчової упаковки, як і поліетиленових пакетів, серветок столових, за максимально вигідною ціною. Вам лише потрібно оформити замовлення і ми доставимо вам вибрані товари в будь-який куточок України. Наші фахівці при цьому допоможуть вам зробити вдалий вибір і дадуть додаткові рекомендації, якщо під час оформлення заявки у вас виникнуть якісь труднощі.

Розгорнути

«Покупка частинами» від Monobank на 6 платежів

Как оформить "Покупку частями" от monobank:
1. Выберите товар и перейдите к оформлению покупки
2. Выберите способ оплаты «Кредит или рассрочка», затем «Покупка частями от monobank»
3. Подтвердите покупку в приложении monobank

Первый платеж будет списан в момент покупки с банковской карты, а следующий — через месяц. Первый платёж + 5 последующих = 6 платежей.

UA «Покупка частинами» від PrivatBank на 12 платежів

Первый платеж будет списан в момент покупки с банковской карты, а следующий — через месяц. Первый платёж + 5 последующих = 6 платежей.

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.