Витяжки

Кухонна витяжка – це важливий елемент, що доповнить естетику та функціональність Вашої кухні. Від того, як вона працює, залежить в прямому та переносному сенсі, атмосфера Вашої кухні. Ми допоможемо Вам обрати саме ту витяжку, яка максимально Вам підходить.
За дизайном витяжки можна розділити на три основні типи:

  • Купольна

  • Плоска

  • Телескопічна

Купольна має найбільшу потужність серед інших та відрізняється конструкцією, але вона не дозволяє органічно вбудувати її в кухонний гарнітур. Найчастіше застосовуються як окрема складова простору кухні.

Плоска витяжка, зазвичай, сама лаконічна та без зайвих зусиль вбудується до будь-якого гарнітуру. Це дозволяє реалізувати потрібний функціонал у найменшому просторі.

Телескопічна зібрала всі переваги плоскої витяжки, наприклад, можливість вбудувати, але її функціонал дозволяє збільшити площу всмоктування та здійснювати керування шляхом простого руху. Має достатню потужність для кухонних приміщень майже будь-якого об’єму.

 

Технічні особливості, які треба враховувати при виборі витяжки

Продуктивність – характеристика яка показує обсяг повітря, яке може пропустити витяжка за одну годину. Вимірюється у м³/годину.

Як же розрахувати необхідну продуктивність?

Є формула, за якою розраховують оптимальні показники: площу кухні множимо на висоту кухні і отримане число множимо ще на 12. Щоб був запас, отримане число бажано додатково помножити на х1,5.

Візьмемо для прикладу площу кухні – 9 м², висота стелі – 2,4 м. Отже, нам потрібна витяжка щонайменше 260 м³/год, а краще – 390 м³/год.

Другим важливим показником є потужність. Вона відповідає за енергоспоживання та вимірюється у Ватах – Вт. Отже, коли Ви обрали необхідну за продуктивністю, можемо обирати енергоефективну.

Ще однією з важливих характеристик вважається рівень шуму. Рекомендованим порогом шуму для витяжок є показник 50 дБ. Для комфортного знаходження у приміщенні, він не повинен перевищувати 40-42 дБ.

MUST HAVE – фішки, що покращать Ваш комфорт

  • Додаткове освітлення

  • Три та більше швидкості

  • Легке зняття та встановлення фільтрів

  • Поверхня повинна легко прибиратися, а поверхня навколо клавіш керування, бажано, скляна чи нержавіюча сталь

А ще треба пам’ятати, що поверхня всмоктування повинна дорівнювати чи бути більшою ніж варильна поверхня.

Розгорнути

«Покупка частинами» від Monobank на 6 платежів

Как оформить "Покупку частями" от monobank:
1. Выберите товар и перейдите к оформлению покупки
2. Выберите способ оплаты «Кредит или рассрочка», затем «Покупка частями от monobank»
3. Подтвердите покупку в приложении monobank

Первый платеж будет списан в момент покупки с банковской карты, а следующий — через месяц. Первый платёж + 5 последующих = 6 платежей.

UA «Покупка частинами» від PrivatBank на 12 платежів

Первый платеж будет списан в момент покупки с банковской карты, а следующий — через месяц. Первый платёж + 5 последующих = 6 платежей.

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.