Господарські товари

Складно знайти людину, яка б не використовувала в побуті господарські товари. З їх допомогою вдається підвищити якість життя і забезпечити максимальний комфорт. Тож не дивно, що ця продукція стала широко затребувана серед споживачів і користується чималим попитом. У супермаркеті 33 квадратних метра вона представлена в широкому асортименті.

Асортимент господарських товарів в інтернет-магазині «33м2»

Вивчивши каталог господарських товарів в нашому інтернет-магазині, ви можете переконатися в тому, що асортимент такої продукції неймовірно великий. Природно, що і спектр її застосування також досить великий. Вони можуть використовуватися не тільки вдома, але і в офісі, магазинах, закладах громадського харчування і в багатьох інших організаціях.

Наш онлайн магазин пропонує багато видів такої продукції. Наприклад, в нашому каталозі ви можете знайти:

 • одноразовий посуд;
 • клейонки на стіл;
 • туалетний папір;
 • паперові рушники;
 • харчові упаковки;
 • поліетиленові пакети;
 • серветки;
 • паперові хусточки.

Це далеко не весь асортимент господарських товарів, які ви можете замовити в нашому інтернет-магазині. Тим більше, що каталог постійно поповнюється новою, якісною продукцією і ви без зусиль зможете підібрати для себе підходящий варіант.

Рекомендації по вибору господарських товарів

Перед тим, як купити госптовари, потрібно уважно вивчити весь асортимент. Між однотипною продукцією цієї категорії спочатку ніяких відмінностей можна не помітити, але вони все-таки є. Щоб підібрати дійсно якісні товари, дотримуватися потрібно таких рекомендацій:

 • вибір краще зупиняти на продукції перевірених, популярних брендів. Як правило, вони відрізняються високою якістю;
 • вивчити упаковку. Нерідко вона є показником безпеки і якості;
 • не прагнути купити господарські товари занадто дешево. Продукція з невисокою вартістю найчастіше виготовляється з низькоякісної сировини. Природно, що забезпечити максимальний комфорт при її використанні не вдасться.

Потрібно підібрати оптимальне співвідношення ціни і якості. Товари, Що відповідають цим вимогам, ви можете знайти на нашому сайті.

Вартість господарських товарів в супермаркеті «33м2»

Вартість госптоварів ви можете дізнатися в каталозі нашого інтернет-магазину. Для цього лише потрібно вибрати цікаву для продукцію. При цьому варто враховувати, що ціни на господарські товари можуть періодично змінюватися. Адже ми прагнемо зробити все, щоб ваша покупка була не тільки приємною, але і економною.

Ми часто влаштовуємо акції на різні категорії госптоварів. Наприклад, ви можете придбати зі значною знижкою паперові рушники або ж одноразовий посуд. Ми здійснюємо продажу по всій Україні. Для того, щоб зробити замовлення, достатньо оформити заявку на нашому сайті. Наші продавці завжди готові надати вам всю необхідну інформацію і допоможуть зробити вдалий вибір. Ми доставимо вам господарчі товари в будь-яке з міст України.

Розгорнути

«Покупка частинами» від Monobank на 6 платежів

Как оформить "Покупку частями" от monobank:
1. Выберите товар и перейдите к оформлению покупки
2. Выберите способ оплаты «Кредит или рассрочка», затем «Покупка частями от monobank»
3. Подтвердите покупку в приложении monobank

Первый платеж будет списан в момент покупки с банковской карты, а следующий — через месяц. Первый платёж + 5 последующих = 6 платежей.

UA «Покупка частинами» від PrivatBank на 12 платежів

Первый платеж будет списан в момент покупки с банковской карты, а следующий — через месяц. Первый платёж + 5 последующих = 6 платежей.

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.