Подарунковий сертифікат

Коли боїшся не вгадати з подарунком - даруй сертифікат на покупки у 33м2.

Умови та правила дії Сертифікату

ТЕРМІНИ

1.1.        Подарункова Картка (Сертифікат), далі по тексту «Сертифікат» – документ мережі Будівельно-господарських супермаркетів 33м2 (далі по тексту «Продавець») з індивідуальним штрих-кодом, що надається Покупцю за його вибором у вигляді матеріального носія (пластикової картки). Подарунковий Сертифікат не є платіжним документом або цінним папером в розумінні чинного законодавства України.

1.2.        Покупець - фізична особа, що придбала відповідну кількість Сертифікатів для використання на власний розсуд.

1.3.        Утримувачем Сертифікату є особа, яка пред’являє Сертифікат для придбання товарів (послуг). Утримувач має право передавати Сертифікат третім особам, при цьому зобов’язаний попередити третю особу про термін дії Сертифікату та умови цих Правил.

1.4.        Придбання Сертифікату засвідчує укладення між власником та утримувачем попереднього договору на умовах цих Правил з зобов’язанням укласти основний договір роздрібної купівлі-продажу товарів протягом строку дії Сертифікату за ціною, дійсною на момент укладення договору роздрібної купівлі-продажу, зі знижкою на суму в межах номіналу Сертифікату, із асортименту товарів, який є в наявності на дату укладення договору роздрібної купівлі-продажу. Сума внесених споживачем грошових коштів складає номінал Сертифікату та є авансовим платежем, який у випадку укладення основного договору роздрібної купівлі-продажу зараховується в рахунок оплати за придбаний товар (послуги).

Номінал Сертифікату – номінальна вартість Сертифікату, що відповідає сумі внесеного авансового платежу,з урахуванням ПДВ, вказується в гривнях. Номінали Подарункових карток (Сертифікатів): «300 гривень», «500 гривень», «1000 гривень», «1500 гривень», «2000 гривень».

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ОБІГ ПОДАРУНКОВИХ КАРТОК (СЕРТИФІКАТІВ)

2.1. Сертифікат можливо придбати тільки за готівку.

2.2. Під час придбання Сертифікату споживачем сплачується грошова сума, яка дорівнює фіксованому номіналу Сертифікату/сумі номіналів Сертифікатів.

2.3. Сертифікат стає активним на наступний день з моменту його придбання.

2.4. Придбання Сертифікату свідчить про: - укладення між Продавцем та Покупцем/Утримувачем Сертифікату договору на умовах цих Правил; - здійснення Покупцем авансового платежу за товар\послуги, у розмірі, що дорівнює номіналу Сертифікату.

2.5. Під час придбання Сертифікату, Покупець, окрім самого Сертифікату, отримує касовий чек на суму сплачених коштів, якщо інше не передбачено договором з Покупцем.

2.6. Строк дії Сертифікату: 12 місяців з моменту його активації.

2.7. Сертифікат може бути використано виключно під час однієї торгової операції (покупки за одним чеком).

2.8. При здійсненні придбання товару (послуги) з використанням Сертифікату, утримувач повинен пред’явити Сертифікат касиру на касі та свою дисконтну карту, а в разі її відсутності, оформити нову. Використання дисконтної карти – обов’язкове, оскільки у разі недотримання цього правила у разі повернення товару, Покупець не отримає кошти за повернутий товар.

2.9. Під час здійснення придбання товару з використанням Сертифікату, останній вилучається касиром та деактивується (стає недійсним).

2.10. Якщо сума покупки перевищує номінальну вартість Сертифікату, то утримувач зобов’язаний здійснити доплату різниці між ціною товару (послуги) та номіналом Сертифікату.

2.11. Якщо сума покупки є меншою ніж номінальна вартість Сертифікату, то різниця між ціною товару (послуги) та номіналом Сертифікату утримувачу не компенсується, не переноситься на наступні покупки, виплаті у будь-якій формі не підлягає. В розрахунковому документі зазначається: ціна товару, сума до сплати, сума використаного Сертифікату. Після здійснення утримувачем покупки товару (послуги) із застосуванням Сертифікату на суму, яка є меншою ніж номінальна вартість Сертифікату, зобов’язання Продавця вважаються припиненими.

2.12. Зобов’язання Продавця обмежується терміном дії Сертифікату, товарним асортиментом, номіналом Сертифікату, графіком роботи, а також іншими умовами цих Правил.

2.13. У разі, якщо Покупець не використав Сертифікат протягом строку його дії, зобов'язання Продавця щодо відпуску Товару/Товарів/Послуг по Сертифікату припиняється. При цьому дія Сертифікату не поновлюється і не подовжується (не пролонгується), а кошти, сплачені за Сертифікат не повертаються Покупцю незалежно від причин пропуску Покупцем строку дії Сертифікату.

 

ОСОБЛИВОСТІ ОБІГУ ПОДАРУНКОВИХ КАРТОК (СЕРТИФІКАТІВ)

3.1. Покупець має право передавати (відчужувати у будь-який законний спосіб) Сертифікат третій особі на свій розсуд та ризик.

3.2. Продавець гарантує прийняття Сертифікату при оплаті за Товар/Товари/Послуги від будь-якої особи, незалежно від особистості, статі, громадянства, на таких умовах:

3.2.1. Утримувач Сертифікату має бути повнолітньою дієздатною особою;

3.2.2. Пред’явлення Сертифікату неповнолітньою особою можливо лише за умови супроводу його одним з батьків або опікунів;

3.3. Дата пред’явлення Сертифікату для отримання товару на суму його номіналу має передувати чи відповідати (дорівнювати) кінцевій даті, терміну дії, зазначеному на друкованому бланку відповідного зразку.

3.4. Строк дії Сертифікату 1 рік, який починається з наступного дня після купівлі сертифікату.

3.5. Продавець має право відтермінувати обмін Сертифікату на Товар/Товари/Послуги, якщо є підстави вважати Сертифікат підробленим/ими (сфальсифікованими). Про це Покупець має бути негайно повідомлений. Про пе¬ревірку дійсності відповідності Сертифікату уповноваженою особою Продавця має бути складено акт, один примірник якого обов'язково надається Покупцю\Утримувачу Сертифікату.

3.6. Сертифікат повинен бути пред'явлений Покупцем/Утримувачем перед розрахунком за вибраний ним в товар на касі на бланку встановленого цими Правилами зразку.

3.7. Сертифікат не може бути використаний для придбання іншого подарункового сертифікату, та товарів, на які законодавством встановлено ставку ПДВ, відмінну від 20%.

ПОВЕРНЕННЯ ПОДАРУНКОВОЇ КАРТКИ (СЕРТИФІКАТУ) ТА РОЗІРВАННЯ ДОГОВОРУ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ ТОВАРУ

4.1. Сертифікат не підлягає поверненню, обміну та зворотній конвертації в грошовий еквівалент.

4.2. Сертифікат не підлягає поновленню у випадку його пошкодження, крадіжки або втрати. Сплачений за нього номінал поверненню не підлягає.

4.3. На товар, придбаний з використанням Сертифікату розповсюджується законодавство України про захист прав споживачів.

4.4. Повернення товару здійснюється за умови наявності у споживача/утримувача розрахункового документу.

4.5. В разі повернення товару Покупцю/Споживачу сума вартості товару, що повертається, зараховується на дисконтну карту:

якщо карта бонусна – то у вигляді бонусних гривень і наступне їх використання можливе Правилами Бонусної системи лояльності.

якщо карта на знижку – то грошові кошти повертаються у гаманець, їх використання 100% при наступній покупці.

4.6. Усунення недоліків та/або істотних недоліків товару, придбаного з використанням Сертифікату, проводиться на підставах та у порядку, що передбачені чинним законодавством України.

ІНШІ УМОВИ

5.1. Детальну інформацію, щодо обігу Сертифікатів покупець може отримати в адміністрації 33 квадратних метри або на сайті компанії: http://33m2.net.

5.2. Продавець  інформує про внесення змін та доповнень до цих Правил шляхом їх оприлюднення на сайті: http://33m2.net.

5.3. Ці Правила є договором приєднання відповідно до вимог ст. 634 ЦК України. Укладення такого договору можливо виключно шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору. Придбанням Сертифікату, придбанням товару (послуг) з використанням Сертифікату, споживач/утримувач засвідчує факт ознайомлення з даними Правилами та підтверджує свою згоду з цими Правилами використання Сертифікатів.

5.4. Продавець звільняється від обов’язку по наданню товару (послуги) за втраченим (пошкодженим) Сертифікатами.

5.5. Продавець звільняється від відповідальності за наслідки втрати або передачі споживачем Сертифікату третій особі.

5.6. Продавець має право не приймати Сертифікат у випадку наявності сумнівів в його оригінальності та/або наявності пошкоджень.

5.7. Ризик пошкодження або втрати Сертифікату несе споживач/утримувач з моменту придбання Сертифікату.

5.8. При покупці товару в кредит або розрахунку через кредитний термінал, а також продаж товарів підприємствам та організаціям оплата яких здійснюється через розрахунковий рахунок, використання Сертифікату не допускається.

«Покупка частинами» від Monobank на 6 платежів

Как оформить "Покупку частями" от monobank:
1. Выберите товар и перейдите к оформлению покупки
2. Выберите способ оплаты «Кредит или рассрочка», затем «Покупка частями от monobank»
3. Подтвердите покупку в приложении monobank

Первый платеж будет списан в момент покупки с банковской карты, а следующий — через месяц. Первый платёж + 5 последующих = 6 платежей.

UA «Покупка частинами» від PrivatBank на 12 платежів

Первый платеж будет списан в момент покупки с банковской карты, а следующий — через месяц. Первый платёж + 5 последующих = 6 платежей.

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.