Питання та відповіді

Які переваги надає реєстрація на сайті?

Реєстрація на сайті дає змогу нам запам'ятати Ваші персональні дані для оформлення замовлення та доставки, або Ви не вводили їх щоразу вручну.

 

Коли Ви реєструєтеся в Особистому кабінеті, на сайт за введеним вами телефоном, автоматично підтягується Ваша бонусна картка мережі 33м2, якщо така є.


Ви маєте змогу переглядати історію покупок або додавати товари у "Вибрані".


Ви також можете погодитись на розсилку і отримувати від нас новини про актуальні акції і знижки.

Навіщо мені мобільний додаток 33м2?

Мобільний додаток дає змогу не загубити свою бонусну картку, бо відтепер вона завжди буде у вашому смартфоні.


Дуже зручним є сканер штрихкодів - відтепер, аби дізнатися необхідну інформацію про товар або актуальну ціну, Вам не обов'язково чекати на консультанта у торговому залі. Достатньо власноруч просканувати штрихкод товару.


Також мобільний додаток 33м2 дає змогу переглядати каталог товарів і робити замовлення через свій смартфон так само, як і через сайт.


Вам доступні функції "Історія покупок", "Вибрані товари", "Зворотній зв'язок".

Я не можу зареєструватися на сайті/у мобільному додатку

Якщо у Вас не виходить зареєструватися на сайті або в мобільному додатку 33м2, ми завжди вас проконсультуємо за телефоном Центру підтримки клієнтів 0-800-332-101.

Як я можу дізнатися баланс бонусів на своїй картці?

Баланс бонусів на картці можна дізнатися у мобільному додатку 33м2. Посилання на додаток Ви знайдете у нижньому меню цього сайта.

Чи можу я повернути частину товару, якщо він мені не знадобився?

Умови повернення товарів ми детально описали тут. Якщо у вас є ще питання, зверніться до Центру підтримки клієнтів: 0-800-332-101.

«Покупка частинами» від Monobank на 6 платежів

Как оформить "Покупку частями" от monobank:
1. Выберите товар и перейдите к оформлению покупки
2. Выберите способ оплаты «Кредит или рассрочка», затем «Покупка частями от monobank»
3. Подтвердите покупку в приложении monobank

Первый платеж будет списан в момент покупки с банковской карты, а следующий — через месяц. Первый платёж + 5 последующих = 6 платежей.

UA «Покупка частинами» від PrivatBank на 12 платежів

Первый платеж будет списан в момент покупки с банковской карты, а следующий — через месяц. Первый платёж + 5 последующих = 6 платежей.

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.