Послуги

Колірування фарби

У супермаркетах 33м2 у вас є можливість обрати один з 15000 відтінків кольорів фарб під ваш особливий інтер’єр. Колірування лакофарбового матеріалу здійснюэться безпосередньо в магазині завдяки найсучаснішому устаткуванню EscaroColor.

В електронній базі даних Eskaroсolor містяться рецептури для одержання кольорів, що відносяться до таких визнаних в усьому світі колірних колекцій як «RAL Classic», «Natural Color System» («NCS»), «Nova», «Syntesis» і багатьох інших. За допомогою сучасного високоточного устаткування і високоякісних концентрованих пігментних паст, за кілька хвилин рецептури з набору символів на екрані комп'ютера перетворюються на обрані Вами колірні тони.

Для того, щоб обрати колір ви можете використати колірний стенд або віяло, що містять набір колірних зразків, які дозволяють вам вибрати та оцінити колір лакофарбового матеріалу ще до того, як колірування буде проведено. Кожен колірний зразок має унікальний код або назву, якому відповідає рецептура для тонування в базі даних. Для зберігання і пошуку рецептур колірування використовується спеціальне програмне забезпечення, а самі рецептури розробляються так, щоб забезпечити мінімальну витрату колорантів, а отже - низьку вартість колірування.

Розпил та порізка

Мережа будівельно-господарських супермаркетів 33м2 пропонує послугу порізки та розпилу деревини для покупців наступних торгівельних центрів:

 

  • Херсон, вул. Кіндійське шосе, 30
  • Нова Каховка, пр-т Дніпровський, 1-М
  • Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 4-А
  • Олешки, вул. Пролетарська, 101
  • Миколаїв, вул. Космонавтів, 81/2
  • Белгород-Дністровський, вул. Портова, 2Б
  • Нікополь, вул. Первомайська, 6/1

Повернення товару

Ми знаємо, що трапляються іноді випадки, коли придбаний вами товар не підійшов, або після ремонту залишаються будматеріали, бо так важко все правильно розрахувати! У таких випадках, ви можете повернути товар назад до магазину, якщо це не порушує основних умов повернення товарів, з якими ви можете ознайомитися тут.

Ми працюємо без вихідних з 08:00 до 20:00 і завжди раді вам допомогти!

Сервісний центр

Іноді трапляються прикрі випадки несправності побутової техніки. Якщо це трапилося із вами, ви маєте право звернутися безпосередньо до Сервісного центру, який представляє виробника товару, або розв’язати питання через Центр підтримки клієнтів мережі 33м2.

 

Ми працюємо без вихідних з 08:00 до 20:00 і завжди раді вам допомогти!

 

Який порядок надання сервісного обслуговування ті які документи для цього необхідні ми детально описали тут.

 

«Покупка частинами» від Monobank на 6 платежів

Как оформить "Покупку частями" от monobank:
1. Выберите товар и перейдите к оформлению покупки
2. Выберите способ оплаты «Кредит или рассрочка», затем «Покупка частями от monobank»
3. Подтвердите покупку в приложении monobank

Первый платеж будет списан в момент покупки с банковской карты, а следующий — через месяц. Первый платёж + 5 последующих = 6 платежей.

UA «Покупка частинами» від PrivatBank на 12 платежів

Первый платеж будет списан в момент покупки с банковской карты, а следующий — через месяц. Первый платёж + 5 последующих = 6 платежей.

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.