Меблі для офісу

Меблі для офісу з різного матеріалу вибирають з урахуванням економії робочого простору і зручностей співробітників. Ми пропонуємо допомогти максимально скоротити процес вибору потрібного комплекту. Наша пропозиція зацікавить керівництво організації і (в приватному порядку) її працівників.

Планування приміщення

Озвучений фактор впливає на меблі в офіс. Від нього будуть залежати розміри і форма продукції. Розмежовують два типи приміщень під офіс:

 1. Відкритий. Основний штат співробітників ділить загальну територію. Кожен отримує особистий простір за рахунок мобільних перегородок.
 2. Закритий. Друга назва проекту – кабінетно-коридорний варіант. Поділ йде по різним приміщенням для кожного відділу при наявності між ними довгих коридорів.

Для оптимізації трудового процесу проектувальники віддають перевагу першому типу приміщень. Переваги другого варіанту – можливість розмістити в робочій зоні більш масивні офісні крісла.

Різновиди продукції

Ви повинні пам'ятати, що кожен вид меблів виконує власну функцію. А саме:

 1. Стандартний комплект. Керівництво зазвичай купує його при кабінетно-коридорному плануванню території.
 2. Комп'ютерні меблі для офісу. Купівля на замовлення можлива самими співробітниками в силу наявних у них проблем зі спиною.
 3. Офісні меблі для дому. Ви завжди можете розраховувати на 33 м2 (Україна) при виборі індивідуального виробу в своє житло.

Популярністю користуються моделі економ-класу. Статус керівника слід підкреслити. Необхідно замовити онлайн товар бізнес-класу. Після прийняття рішення купити меблі в офіс необхідно задуматися про її практичності.

Переваги офісних меблів

Сильні сторони комплекту для робочих приміщень:

 1. Ергономічність. Співробітники проводять 1/3 добового часу за офісними меблями. Розставляють їх з урахуванням максимального комфорту для працівників. Перекритих проходів бути не повинно.
 2. Екологічність. Вартість продукції від цього фактора суттєво не підвищується. Виняток – рідкісні породи дерева для кабінету керівника і конференц-залу.
 3. Міцність. Безкаркасна модель в рідкісних випадках приживається в офісі. Спина під час трудового процесу повинна мати надійний і міцний захист.
 4. Висока зносостійкість. Часто оновлювати асортимент меблів роботодавцю невигідно. У наших колекціях годі й шукати непрактичну продукцію.

На нашому сайті 33м2 ви віднайдете вироби, які відповідають всім озвученим пунктам.

Матеріали для робочого приміщення

Столи, крісла, стільці для офісу виготовляють з:

 • дерев'яного масиву (часткове використання рідкісних порід в окремих елементах);
 • ДСП (невисока ціна офісних меблів при вологостійкості і міцності;
 • MDF (еластичність і естетичність основи моделі);
 • ДВП (однорідність текстури при певній пористості матеріалу)

Продаж в 33 м2

Інтернет-магазин «33 м2» дозволить вам отримати продукцію від виробника за вигідною ціною. Після переходу на картку товару і кліка «Купити» можна вважати оформлення замовлення закінченим процесом.

Слідкуйте також за акціями, якими багатий наш каталог. Серед пропозицій присутні розпродажі. Якщо залишилися питання, наберіть номер безкоштовного телефону нашої гарячої лінії. У вас відразу зникнуть сумніви, де купити меблі в солідну організацію.

Розгорнути

«Покупка частинами» від Monobank на 6 платежів

Как оформить "Покупку частями" от monobank:
1. Выберите товар и перейдите к оформлению покупки
2. Выберите способ оплаты «Кредит или рассрочка», затем «Покупка частями от monobank»
3. Подтвердите покупку в приложении monobank

Первый платеж будет списан в момент покупки с банковской карты, а следующий — через месяц. Первый платёж + 5 последующих = 6 платежей.

UA «Покупка частинами» від PrivatBank на 12 платежів

Первый платеж будет списан в момент покупки с банковской карты, а следующий — через месяц. Первый платёж + 5 последующих = 6 платежей.

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.